معماری
خانه » ساختنی مکانیکی » کاردستی توپ جنگی دست ساز

کاردستی توپ جنگی دست ساز

کاردستی توپ جنگی دست ساز از سری آموزش های ساختنی مکانیکی :در پروژه کاردستی توپ جنگی دست ساز می خواهیم ساخت یک توپ ساده و کوچک را با استفاده از لوازم و قطعاتی که به راحتی در خانه یافت می شود آموزش دهیم. کاری که باید انجام دهید بسیار ساده است. ولی دقت کنید این آموزش ممکن است برای بچه هایی که در سن پایین هستند مشکل باشد. والدین عزیز می توانند تا حدودی برای ساخت به فرزندان دلبند خودشان کمک کنند. لطفا در نظر داشته باشید که هیچوقت یک کودک نمیتواند مثل شما در دفعات اول خوب کاردستی را بسازد. برای شروع یکی از بادکنک ها را با دقت در یک سر لوله وارد کنید و مراقب باشید که به آن آسیب نرسانید و آنرا با چسب نواری محکم دور لوله قرار دهید. آنرا بکشید و مطمئن شوید که از جایش نمی لغزد و خارج نمی شود.

لوازم مورد نیاز برای ساخت کاردستی توپ جنگی دست ساز :یک لوله همراه با یک سوراخ ورودی و یک خروجی (می¬توانید از یک نشانگر وایت برد استفاده کنید)، یک عدد چسب نواری، سه عدد بادکنک

 

هشدار دخترها و پسرها خیلی مراقب باشید که سرعت توپ پرتابی بسیار زیاد می باشد و می تواند به شما صدمه وارد کند. مسئولیتی در این موارد متوجه بنده نمی شود.

فیلم آموزشی کاردستی توپ جنگی دست ساز

لطفا پس از مشاهده فیلم آموزشی کاردستی توپ جنگی دست ساز نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.  در صورت تمایل در کانال تلگرام روبوخلاق عضو شده و تصاویر خود را برای ما ارسال نمایید.
سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *