معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم خلاقیت در ساخت یک چراغ خواب دست ساز

فیلم خلاقیت در ساخت یک چراغ خواب دست ساز

فیلم خلاقیت در ساخت یک چراغ خواب دست ساز در خانه

سلام به همه ی دوستای عزیز حالتون چطوره؟ اگه گفتین امروز میخوایم چی درست کنیم؟ بله با هرچیزی که دوروبرمون هست میخوایم یه چراغ خواب خیلی خوشگل درست کنیم که حسابی اتاقتونو زیبا کنه. خب دوست دارید بریم سراغ چراغ خواب خوشگلمون؟ پس ببینین از چه وسیله هایی استفاده میشه.

ته بطری به اندازه ی کافی و منگنه
بچه ها میبینین چقدر از وسایل کمی ساخته میشه؟ خیلی هم آسون درست میشه فقط دقت کنین: اولین کاری که باید انجام بدین اینه که ته بطری هاییو که دارید و ببرید فقط خیلی مواظب داستاتون باشین بعد از اینکه ته بطریارو به هم با منگنه وصل کردین فقط باید یذره بهش حالت بدین تا گرد بشه بعد از اینکه شکلی که می خواستید رو درست کردین روی چراغ بگذارید. خب بچه ها اینم از چراغ خواب خوشگلتون.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.