معماری
خانه » ساختنی تزییناتی » فیلم آموزش ساخت یک گل رز زیبا با ظروف آلومینیومی

فیلم آموزش ساخت یک گل رز زیبا با ظروف آلومینیومی

 

فیلم آموزش ساخت یک گل رز زیبا با ظروف آلومینیومی

سلام به همه روبوخلاقی ها

برای ایجاد و یا افزایش شور زندگی در خود و اطرافیانتان از تغییر در محیط زندگی و یا کارتان شروع کنید. وقتی به سازه ای نگاه می کنید که خود شما خالق آن هستید حس و حال بی نهایت خاصی را تجربه خواهید کرد. و این حس جالب زمانی اوج می گیرد که اطرافیانتان حتی تصورش را نمی کنند که شما خالق این اثر هستید.

امروز فیلم آموزشی رایگانی را به شما دوستان ارائه می کنیم که در آن یاد می گیرید با استفاده از ظروف آلومینیومی که اکثرا برای پخت کیک یا ساخت ژله استفاده می شود گل های رز زیبا با رنگ های مختلف درست کنید. همچنین شما می توانید با خلاقیت خود برای آن ها ساقه درست کرده و یک دسته گل یا سبد گل استثنایی به وجود آورید. پس حتما فیلم آموزش ساخت یک گل رز زیبا با ظروف آلومینیومی را ببینید و از تماشا و ساختش لذت ببرید.

 

راهنمای دانلود

سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *