معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت یک میکروسکوپ حرفه ای در خانه

فیلم آموزش ساخت یک میکروسکوپ حرفه ای در خانه

 

فیلم آموزش ساخت یک میکروسکوپ حرفه ای در خانه

سلامی به زیبایی اردیبهشت

همه ما می دونیم میکروسکوپ چیست و چه کاری انجام می دهد. میکروسکوپ عمل بزرگنمایی را انجام داده و بسیاری از چیزها که با چشم غیر مسلح دیده نمی شود را قابل نمایش و مطالعه می کند. یک میکروسکوپ در ساده ترین حالت از دو عدسی تشکیل شده است یک عدسی شیئی که در واقع نزدیک به شی قرار دارد و یک عدسی چشمی که نزدیک به چشم قرار دارد. تصویری که توسط عدسی شیئی به وجود می‌آید، به وسیله عدسی چشمی بزرگتر می‌شود. شما بیشتر میکروسکوپ را در محیط های آزمایشگاهی دیده اید، اما امروز ما می خواهیم فیلم آموزشی را به شما ارائه نماییم که به وسیله ی آن بتوانید یک میکروسکوپ ساده و در عین حال حرفه ای برای خود بسازید.

توصیه می کنم که حتما فیلم آموزشی رایگان ساخت میکروسکوپ حرفه ای در خانه را مشاهده نموده و این سازه جالب را بسازید تا بتوانید اطرافتان را متفاوت تر ببینید. در ضمن منتظر تصاویر شما از سازه ها هستیم. موفق و سلامت باشید.

 


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

یک دیدگاه

  1. اصلا نیاز به سه لنز نیست. با یه لنز میشه. تازشم چیزی که من درست کردم واسه موبایل خیلی قویه خیلی زیاد. تولید انبوهش میخوام کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *