معماری
خانه » ساختنی تزییناتی » فیلم آموزش ساخت یک حلقه پشت دری زیبا با روزنامه

فیلم آموزش ساخت یک حلقه پشت دری زیبا با روزنامه

فیلم آموزش ساخت یک حلقه پشت دری زیبا با روزنامه

سلام به همه همراهان

 

ورودی هر خانه ای می تواند ذوق و سلیقه صاحب خانه را به نمایش بگذارد. حال گاه این سلیقه با گل های موجود در باغچه و گاه با گلدان های زیبای گل خودنمایی می کند و گاه با دیگر تزیینات که مختص به سلیقه و خلاقیت هر فردی می تواند متفاوت باشد. یکی از این تزیینات حلقه های پشت دری می باشد که جلوه خاصی را ایجاد می کند. تنوع در ساخت این حلقه ها بسیار زیاد است و هر کس می تواند با ساختارهای متفاوتی آن ها را درست کند. از این حلقه ها علاوه بر ورودی خانه می توان پشت در اتاق ها هم استفاده کرد و تفاوت چشمگیری در فضای خانه ایجاد کرد.

ما امروز آموزشی را به شما ارائه کرده ایم که به وسیله آن بتوانید حلقه ای زیبا با روزنامه درست کنید. سعی می کنیم آموزش های متنوعی درباره ساخت حلقه های پشت دری با لوازم مختلف را بازهم برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. پس حتما فیلم آموزش ساخت یک حلقه پشت دری زیبا با روزنامه را دیده و از تماشا و ساختش لذت ببرید.

راهنمای دانلود

سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *