معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزش ساخت یک اره برقی ساده در خانه (قیچی باغبانی)

فیلم آموزش ساخت یک اره برقی ساده در خانه (قیچی باغبانی)

 

فیلم آموزش ساخت یک اره برقی ساده در خانه (قیچی باغبانی)

یکی دیگه از آموزشهایی که امروز می خواهیم به شما ارائه کنیم آموزش ساخت یک اره برقی ساده در خانه (قیچی باغبانی) می باشد که در اون شما با ابزارهای ساده ای که در اطرافتون دارید می تونید این اره حرفه ای رو درست کنید. البته شما می تونید برای باغبانی و هرس گل های داخل خانه یا باغچه خود نیز از این سازه استفاده نمایید. در واقع این سازه جالب می تونه کاربردهای مختلفی برای شما داشته باشه و خیلی از کارهاتون رو براتون ساده کنه.

برق این اره توسط باطری کتابی تولید میشه و با یک کلید می تونید کنترلش کنید. بهتون پیشنهاد می کنم حتما فیلم آموزشی رایگان ساخت یک اره برقی ساده در خانه (قیچی باغبانی) را ببینید و اون رو بسازید. تصاویر سازه های ساخته شده خود را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون در سایت قرار بدیم. موفق و سلامت باشید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *