معماری
خانه » ساختنی تزییناتی » فیلم آموزش ساخت گوی آیینه ای درخشان (رقص نور)

فیلم آموزش ساخت گوی آیینه ای درخشان (رقص نور)

فیلم آموزش ساخت گوی آیینه ای درخشان (رقص نور)

سلام به شما عزیزان

امروز می خوام فیلم آموزش گوی آیینه ای درخشان رو بهتون ارائه کنم و مطمئنم که خیلی هاتون اونا رو توی تالارها و رستوران ها دیدید و شاید بخواین با دیدن این آموزش ساده و جالب این خلاقیت رو برای اتاق های مختلف خانه خودتون یا حتی جشن ها و مراسم هایی که در پیش دارید به کار ببرید. مطمئنن با ساختن این گوی ها در ابعاد مختلف و ترکیب اون با نورهای مختلف می تونید یک شب استثنایی رو به هر کی که دوستش دارید هدیه بدید.

وسایلی که در این خلاقیت استفاده شده عبارتند از: توپ اسفنجی یا هر توپی که در دسترستونه، سی دی، چسب، نخ، سیخ چوبی و کاغذ فویل. پس در واقع ابزار خاصی نیاز نداره، ولی شما می تونید یک سازه خاص باهاش بسازید. ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان، شما را به دیدن این فیلم آموزشی دعوت می کنم.

 

 


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *