معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت کاسه شکلاتی

فیلم آموزش ساخت کاسه شکلاتی

فیلم آموزش ساخت کاسه شکلاتی

سلامی دوباره

تا به حال شده یه بستنی اونقدر به نظرتون خوشمزه بوده که خواستید با جاش بخوریدش یا اینکه به مهمانی بروید و پس از بازگشت از آن مهمانی نکته ای در پذیرایی یا چیدمان میز یا هر چیز دیگری نظر شما را به خودش جلب کرده باشد و تا مدتها آن را در ذهن داشته باشید یا آن را به عنوان یک خاطره خاص برای دیگران تعریف کنید؟ آیا می دانید پذیرایی از مهمان یک هنر است و شما به عنوان میزبان هنرمند صحنه؟ امروز می خواهیم فیلم آموزشی را به شما ارائه نماییم که شما می توانید با آن یک کاسه شکلاتی درست کنید و با سرو کردن بستنی یا ژله در آن یا هر خلاقیتی که در ذهن دارید یک مهمانی استثنایی برای عزیزان خود ایجاد نمایید و هم بستنی خوشمزتون رو با جاش یکجا بخورید.

وسایل لازم عبارتند از: بادکنک و شکلات کاکاویی. می بینید وسایل خاصی لازم نداره و با کمی دقت و تمرین مطمئن باشید می تونید یه شب به یادماندنی با دوستانتون خلق کنید. حالا من شما رو به دیدن این فیلم آموزشی رایگان و خوشمزه دعوت می کنم.

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *