معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت کاردستی مکعب سه بعدی با کاغذ

فیلم آموزش ساخت کاردستی مکعب سه بعدی با کاغذ

فیلم آموزش ساخت کاردستی مکعب سه بعدی با کاغذ

سلام به همه دوستان خوبم

حتما همه شما تا به حال خطای دید رو تجربه کردید؟ خطای دید یعنی درک تصویر، طوری که با واقعیت آن یکسان نباشد. نمونه هایی از خطای دید که شماها حتما با اون ها آشنایی دارید عبارتند از، سراب که از انعکاس نور ایجاد می شود و رنگین کمان که از برخورد نور خورشید و قطره های باران ایجاد می شود. حالا ما امروز می خواهیم از همین ویژگی چشم و مغز استفاده کنیم و مکعبی سه بعدی طراحی کنیم که بتواند در هوا معلق باشد.

وسایل مورد نیاز عبارتند از:

کاغذ، ماژیک، مداد رنگی، خط کش، گواش، قلمو و قیچی.

حتما دیدن این فیلم آموزشی رایگان می تونه براتون جالب باشه ومطمئنم از دیدنش لذت می برید و همچنین شما می تونید با ساخت این سازه خلاقانه مثل یک شعبده باز همه را متحیر کنید. پس حتما ببینید و بسازید. موفق باشید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *