معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزش ساخت چرخ و فلک برقی ساده در خانه (اسباب بازی)

فیلم آموزش ساخت چرخ و فلک برقی ساده در خانه (اسباب بازی)

 

فیلم آموزش ساخت چرخ و فلک برقی ساده در خانه (اسباب بازی)

یه سلام از جنس خلاقیت

همه شما حتما چرخ و فلک را دیدید و حتی آن را امتحان کرده اید. چرخ و فلک وسیله‌ای است که در پارک‌ها و شهرهای بازی مورد استفاده کودکان و حتی بزرگترها قرار می‌گیرد. این وسیله دارای انواع مختلفی است. نوع ساده آن دارای تعدادی صندلی جهت نشستن کودکان است و با نیروی خود آنان می‌چرخد و نوع دیگر، مری گو راند، دارای صندلی‌هایی به شکل اسب بوده، با نیروی برق حرکت می‌کند. امروز ما می خواهیم آموزشی را به شما ارائه کنیم که در آن، نوع دوم چرخ و فلک یعنی مری گو راند را به شما آموزش می دهد.

پس حتما فیلم آموزش رایگان ساخت چرخ و فلک برقی ساده در خانه (اسباب بازی) را نگاه کرده و آن را با خلاقیت خود زیباتر بسازید. در ضمن عکس از سازه هاتون فراموش نشه. موفق و سلامت باشید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *