معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت پل خرپا بسیار محکم با چوب بستنی

فیلم آموزش ساخت پل خرپا بسیار محکم با چوب بستنی

فیلم آموزش ساخت پل خرپا بسیار محکم با چوب بستنی

سلام به همه

آیا می دانید پل خرپا چیست؟ پل خرپا جزء قدیمی ترین پل ها است که از اتصال مستقیم اجزای آن به هم ساخته می شود و به علت مصرف درست مصالح به کار رفته در آن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. این پل ها جزء سازه های محکم و مقاوم می باشند. امروز ما فصد داریم آموزشی را به شما ارائه کنیم که به وسیله ان بتوانید یک پل خرپای بسیار محکم با چوب بستنی طراحی کنید که با وجود اعمال فشار زیاد به آن کاملا مقاوم باقی می ماند. پس حتما فیلم آموزش ساخت پل خرپا بسیار محکم با چوب بستنی را دیده و از تماشا و ساختش لذت ببرید.

 

راهنمای دانلود

سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

2 دیدگاه

  1. سلام
    خیلی خوبه اما فک کنم چوب بستنی هاش چون خارجی هستن خیلی محکم هستن اما چوب بستنی های داخلی و وطنی فک نکنم همچین استقامتی داشه باشن
    حالا امتحان میکنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *