معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت دستگاه سازنده حلقه های دود

فیلم آموزش ساخت دستگاه سازنده حلقه های دود

فیلم آموزش ساخت دستگاه سازنده حلقه های دود

یه سلام پر انرژی به همه مشتاقان کارهای خلاقانه

خیلی اوقات پیش میاد وقتی با دوستاتون دور هم هستید حوصلتون سر میره یا برای سرگرم کردن بچه ها ایده کم میارید. امروز فیلم آموزشی رایگانی رو بهتون ارائه میدیم تا بتونید خیلی خلاقانه و با ابزارهای ساده ای اوقات خوشی رو برای خودتون و اطرافیانتون ایجاد کنید و همچنین می تونه آموزش علمی خوبی هم برای بچه ها باشه. در این آموزش شما می تونید حلقه های دود بسیار زیبایی رو بصورت پشت سر هم ایجاد کنید و لذت ببرید.

وسایل لازم عبارتند از:

بطری، بادکنک، چوب عود، فندک یا کبریت و قیچی.

مراحل کار در فیلم کاملا مشخص است و شما می تونید به سادگی این سازه جالب را بسازید. حتما از سازه هایی که می سازید برامون عکس بگیرید و ارسال کنید تا با اسم خودتون تو سایت قرار بدیم. ضمن آرزوی موفقیت، شما عزیزان را به دیدن این فیلم آموزشی رایگان دعوت می کنیم.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *