معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم آموزش ساخت توربین آبی با نی

دانلود فیلم آموزش ساخت توربین آبی با نی

فیلم آموزش ساخت توربین آبی با نی

سلام به همه عاشقان خلاقیت

آیا می دانید توربین آبی چیست؟ توربین آبی موتور متحرکی است که انرژی خود را از آب در حال حرکت می گیرد. این توربین ها بیشتر برای تولید برق در سدها به کار می روند. استفاده از آب به عنوان عنصر اصلی در این موتور ها باعث می شود توربین های آبی به عنوان یک منبع تولید نیروی تمیز و پاک قرار گیرند.در این توربین‌ها، آب با گذر از بین پره‌های توربین فشار خود را از دست داده و باعث حرکت توربین می شود.

حال که آشنایی مختصری با توربین های آبی پیدا کردید احتمالا به ساخت آن نیز علاقمند شده اید. ما در اینجا به شما آموزشی را ارئه می کینم که به وسیله آن بتوانید یک توربین آبی ساده را درست کنید. پس حتما فیلم آموزش ساخت توربین آبی با نی را مشاهده و از ساخت آن لذت ببرید.

 

راهنمای دانلود

سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *