معماری
خانه » ساختنی عمومی » ساخت یک زمین بسکتبال

ساخت یک زمین بسکتبال

آموزش ساخت یک زمین بسکتبال کوچک

سلامی دوباره به تمام دوستان روبوخلاقی. امیدوارم حال همتون خوب باشه و از اوقات فراغتتون نهایت استفاده رو برده باشین. روبوخلاق با یه فیلم آموزشی دیگه در خدمت شما دوستان عزیز هست. با درست کردن این سازه مناسب دانش آموزان دبستان و راهنمایی هست که میتونه برای اوغات فراغتشون خیلی عالی و جذاب باشه. یکی از رشته­ های ورزشی مورد علاقه بسیاری از بچه­ ها، بازی بسکتباله که یک بازی پر هیجان و پر طرفدار هم هست. حتماً خیلی از شما بچه ها تو حیاط خونتون یا توی کوچه محل سکونتتون یه تور بسکتبال دارین و زمانی که به سالن­ های ورزشی دسترسی ندارین از این تور بسکتبال استفاده می­کنین و با دوستانتون سر گرم می­شین. در این فیلم آموزشی که در ادامه می­بینین، ساخت یک زمین بسکتبال کوچک همراه با یه تور بسکتبال آموزش داده میشه. این زمین در واقع ماکتی از زمین بسکتبال واقعیه که همه چیز آن در ابعاد کوچک­تر ساخته میشه. توپ، تور و زمین بازی با ابعادی خیلی کوچک­تر از ابعاد واقعی ساخته میشن. شما برای ساخت این زمین بسکتبال به لوازم زیادی نیاز ندارین و به راحتی می­تونید آن­ها را تهیه کنین. برخی از لوازمی که برای ساخت یک زمین بسکتبال نیاز دارین عبارتند از: توپ پینگ پنگ، سیم مفتولی قابل انعطاف، نخ، صفحه چوبی، پایه چوبی، چسب کاغذی، چسب برق مشکی و ورق پلاستیکی.

شما می­تونین این زمین بازی بسکتبال رو بسازین و یه مسابقه هیجان انگیز بین خود و دوستانتون برگزار کنین. حتماً از سازه و مسابقه خود عکس و فیلم بگیرین و برای ما ارسال کنین.

فیلم آموزش ساخت یک زمین بسکتبال


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *