معماری
خانه » ساختنی عمومی » جذب کارآموز

جذب کارآموز

شرکت فنی و مهندسی کهکشان مجازی  اقدام به جذب تعدادی نیروی کارآموز از بین دانشجویان رشته های فنی و مهندسی ( اولویت با رشته های کامپیوتر، الکترونیک و برق می باشد) ( آقا و خانم ) نموده است. خواهشمند است با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید.

لازم به ذکر است از بین افراد متقاضی پس از مصاحبه حضوری تعداد محدودی به عنوان کار آموز در شرکت مشغول به فعالیت در زمینه های خلاقیت، رباتیک، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی موبایل و آموزش هک خواهند شد. از آنجاییکه آموزش این دوره ها از هزینه بسیار بالایی برخوردار است حضور شما عزیزان و فعالیت به عنوان کارآموز فرصت بسیار مناسبی است که به طور کاملا رایگان با برخی از این دوره ها اشنا شده و پس از مدتی به شرط سپری کردن آزمونهای درون گروهی به جمع روبوخلاقی ها بپیوندید.

با تشکر

واحد جذب نیروی انسانی

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *