لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
معماری
خانه » سازه الکتریکی » فیلم آموزش ساخت قایق پارویی

فیلم آموزش ساخت قایق پارویی

فیلم آموزش ساخت یک قایق پارویی الکترونیکی ساده با استفاده از لوازم موجود در منزل

فیلم آموزش ساخت قایق پارویی الکترونیکی سلام دوستان: در این پروژه میخواهیم روش ساخت یک قایق پارویی کوچک با استفاده از قطعات الکتریکی موجود در منزل را آموزش دهیم. قابل توجه ترین بخش قایق قطعاً حرکت پاروها با سیستم قرقره ساده می باشد که در یک ویدیوی جداگانه شرح داده شده است. در واقع آنچه که انجام شده است انتقال نیروی جنبشی محور موتور به قرقره بزرگ است که هرچه قدرت موتور و سرعت آن بیشتر باشد حرکت پاروها سریعتر می شود. منبع تغذیه استفاده شده یک عدد باتری لیتیوم قابل شارژ است که از روی تلفن همراه برداشته شده است. کنترل کل سیستم با یک کلید، پاروهایی که از سیم هستند و تیغه های آنها از جنس پلاستیک است، انجام می شود. همه این قطعات بر روی پلتفرمی که از دو چوب بستنی ساخته شده است سوار می شوند و در نهایت روی بدنه اصلی قایق سوار می شوند. برای جنس بدنه قایق از قایق های پدالی الگو برداری شده است.

لوازم مورد نیاز یک عدد باتری موبایل، دو قطعه سیم، دو قطعه پلاستیک، دو عدد چوب بستنی، یک قطعه فوم

هشدار این پروژه را بدون نظارت بزرگسالان انجام نشود. متذکر میشوم که بنده نسبت به هر گونه سوء استفاده از اطلاعاتی که در این پروژ بیان شده است، هیچگونه مسئولیتی ندارم.
لطفا پس از مشاهده فیلم آموزش ساخت قایق پارویی نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

همچنین ببینید

قایق سریع

فیلم آموزش ساخت قایق بادی بسیار سریع در خانه

فیلم آموزش ساخت قایق بادی بسیار سریع برای کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان. شما به راحتی میتوانید با استفاده از لوازم خانه این قایق رو بسازید.

هواپیمای بدون موتور

فیلم آموزش ساخت هواپیما بدون موتور

فیلم آموزش ساخت هواپیما بدون موتور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *