معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » آموزش ساخت سی دی لرزان با انرژی باد

آموزش ساخت سی دی لرزان با انرژی باد

سی دی متحرک آموزش ساخت سی دی لرزان با انرژی باد
سلام بچه ها امروز میخوام بهتون یه ماشینی یاد بدم یه ماشین ساده ولی در عین حال سرگرم کننده که میتونید با دوستاتون مسابقه بگذارید این ماشین با استفاده از وسایل زیر درست میشه:

لوازم مورد نیاز سی دی، بادکنک، دربپوش( مثل درب مایع ظرفشویی)، چسب مایع

مراحل ساخت بچه های گلم پشت (ته) دربی را که انتخاب کردید را به چسب آغشته کنید سعی کنید دربی را که انتخاب می کنید قابلیت باز و بسته شدن (به صورت بالا و پایین مثلا اگه مایع ظرفشویی دربش رو به پایین باشه اصلم مایع بیرون نمیاد) را داشته باشه. پس از آغشته کردن درب به چسب مایع آن را وسط سی دی بچسبانید و بادکنک را به دهانه ی درب وصل کنید و سپس بادکنک را باد کنید و سی دی را به روی زمین بگذارید و درب را به سمت بالا بکشید تا هوای بادکنک خارج بشه به این صورت است که سی دی شما شروع به حرکت می کنه. دیدن بچه ها خیلی هم سخت نبود ، حالا می تونید با دوستتاتون مسابقه بگذارید و خوش بگذرونید. امیدوارم از دیدن آموزش ساخت سی دی لرزان با انرژی باد لذت برده باشید.

سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *